Náramek pro hodinky pro muže nebo ženy - jak vybrat kůži, kov nebo gumu podle značky a ceny

Dříve, náramek hodinek byl podobný obvyklému řetězci, který později ustoupil popruhům z různých materiálů: kůže, kovu, silikonu atd. Správně a správně vybraný výrobek bude hrát roli dekorativního prvku, který vám pomůže zdůraznit svůj vlastní styl a učinit obraz plným. Objednat si náramek pro hodinky v Moskvě, Petrohradě nebo jiném městě země je dnes možné i v internetovém obchodě s doručením poštou.

Co je to náramek pro hodinky

Náramek pro pánské a dámské hodinky je produkt, který kromě své hlavní funkce (připevňuje přístroj k zápěstí), také provádí dekorativní. Stylový model může s výhodou prokázat vaši chuť a úroveň pohody. Vzhledem k tomu, že hodinky náramky jsou prezentovány v širokém rozsahu, si každý zákazník může vybrat produkt pro sebe v souladu s jejich finančními schopnostmi a vkusem. Hlavní věc je vybrat si produkt, který je plně v souladu s celkovým stylem.

Pro hodinky

Náramky pro hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, titanu, mosazi, zlata a některých dalších materiálů. Prezentované na trhu možnosti mají velmi odlišnou formu a strukturu. Jen málo lidí může být překvapeno náramkem nebo páskem z kůže nebo titanu a dokonce i platiny. Provozní doba závisí na materiálu a kvalitě zpracování - u trvanlivého stylového výrobku budete muset zaplatit kulatou sumu peněz. Životnost ocelových modelů, mezi nimiž je mnoho možností kategorie rozpočtu, může dosáhnout 15 let a více.

Pro chytré hodinky a fitness trackery

Výrobci nabízejí desítky popruhů pro majitele inteligentních zařízení (Smart Watch) a fitness trackerů, které se každoročně stávají stále populárnějšími a relevantnějšími pro ty, kteří vedou aktivní a zdravý životní styl. Většina popruhů pro taková zařízení je vyrobena z pružného materiálu odolného vůči vodě. Jednou z nejvhodnějších možností bude hypoalergenní silikonový produkt, který je poměrně levný. Neméně populární a gumové protějšky, které jsou také vodotěsné.

Hodinky a náramky - typy a modely

Než si koupíte náramek pro hodinky v internetovém obchodě, rozhodněte se o preferovaném materiálu výroby. Pokud je to kov, pak musíte provést volbu mezi litým a vytlačovaným produktem. První z nich má zvláštní sílu, ale stojí podstatně více než druhá. Samostatně si můžete vybrat příslušenství, které se skládá z odkazů - způsobem spojení, které se podobá řetězové poště. Tyto modely se vyznačují flexibilitou, pohodlností, elegancí. Hodinky jsou vyrobeny z následujících materiálů:

 • Nerezová ocel. Široký materiál (slitina železa s uhlíkem), který je oblíbený díky své pevnosti a odolnosti. Příslušenství z ní má dobrou úroveň praktičnosti a skvělý výhled. Ve srovnání s některými jinými analogy nepotřebují ochranné povlaky a zároveň jsou schopny odolat různým mechanickým poškozením, jako jsou škrábance. To je jejich hlavní výhodou oproti analogům slitin a mosazi.
 • Stříbrné doplňky byly vždy považovány za vynikající dekorace a vypadaly pevněji než běžné výrobky z oceli. Tento trend je pro tento den relevantní.
 • Pryžové výrobky se vyznačují tím, že se mohou při natažení na rameno natáhnout. Od té doby jsou považovány za praktickou volbu v jakékoli situaci.
 • Plastové pásky jsou považovány za nejdostupnější způsob, jak aktualizovat „obraz“ hodinek nebo je úspěšně doplnit moderním vzhledem. Vyrobeno z pružného polyuretanu nebo PVC. Optimální pro lidi, kteří se zabývají posilovnami nebo závislými na vodních sportech.
 • Mosaz. Materiál, který je nenákladný a snadno zpracovatelný, ale ne tak odolný jako nerezová ocel. Schopen odolat agresivním účinkům koroze díky speciálnímu povlaku. Pravda, nejlevnější příslušenství z tohoto materiálu může zanechat tmavé stopy na kůži.
 • Alla. Jedná se o slitinu zinku s hliníkem, která se rychle opotřebovává a vyžaduje aplikaci ochranného nátěru. Přesto se tento materiál používá pro výrobu popruhů a náramků pro hodinky.
 • Titane Náramky vyrobené z tohoto materiálu používané při výrobě letadel a raket jsou křehké a lehké, proto se používají titanové slitiny. Mají nízkou tepelnou vodivost, díky které jsou pásy teplé na dotek. Takové příslušenství je ve většině případů k dispozici na charakteristickém šedém matném povrchu. Leštěné doplňky jsou velmi podobné oceli, ale váží výrazně méně. Hlavní nevýhodou příslušenství z titanu je sklon k poškrábání na jejich povrchu.
 • Keramika. V případě potřeby najdete keramický náramek, který je vyroben ze slitiny titanu, karbidů wolframu. Toto příslušenství bude skvěle vypadat i po deseti letech. Keramika se rychle přizpůsobí tělesné teplotě a není prakticky vystavena mechanickému namáhání.
 • Různé slitiny zlata jsou také široce používané pro výrobu náramků pro drahé mechanismy, včetně těch švýcarských. V takových slitinách jsou často přítomny další látky, v důsledku čehož se barva příslušenství liší. Je pravda, že se musíte starat o zlaté šperky velmi opatrně, protože na jeho povrchu se rychle tvoří škrábance a promáčknutí.

Kovový pásek

Když plánujete koupit náramek pro pánské hodinky Huawei, Ženeva, Polar, Tissot, Traser a další značky, které mají dobré pevnostní vlastnosti, podívejte se blíže na kovový výrobek. Chcete-li to provést, přečtěte si popisy několika modelů a porovnejte mezi sebou jejich vlastnosti, vlastnosti:

 • Značkový kovový pásek pro chytré hodinky Pebble Time Steel. Vyrobeno z nerezové oceli, má zámek-spona. Stojí za 2671 rublů, prezentovaných v několika barevných variantách: stříbrná, zlatá, růžová, černá. Novinka vypadá stylově, pohodlně, individuálně. Design je výrazně odlišný od produktů jiných výrobců, což dává majiteli značkového pásku jedinečné kouzlo. Materiál je odolný vůči extrémním teplotám, není vystaven agresivnímu prachu, nečistotám, vlhkosti a neoxiduje. Znečištění z povrchu se snadno odstraní.
 • Stylový klasický náramek Samsung Gear S3. Vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli, má pohodlný uzávěr. To je relativně levné ve srovnání s mnoha analogy - 1430 str. Platba 330 str. Obdržíte dárkový obal. Je dokonale kombinován s klasickým obchodním oblečením i neformálním. Délka je 155-231 mm. Stylový design, dobré spojení článků.
 • Diesel pro DZ1137. Originální náramek klasického designu a černá matná barva s automatickou sponou, vyrobená z oceli s texturovanou vazbou. To stojí 2800 rublů, délka je 165 mm, a velikost držáku je 16 mm. Příslušenství odkazy obsazení.

Originální kožený náramek

Popruhy, vyrobené z kůže, sedí pohodlně a pevně na zápěstí - nemůžete se bát, že jeden z článků odletí v nejnepříznivějším okamžiku, protože Příslušenství je vyrobeno z masivního kusu kůže. Kožená verze přírodního materiálu je trvanlivá a reprezentativní. Dobré akvizice budou:

 • Číslo modelu modelu 73. Pro pouhých 900 rublů si můžete objednat popruh z hladké černé lýtkové kůže. Jeho zvláštnost spočívá ve způsobu upevnění - je určena pro mechanismy s litými nebo pevnými rameny. Na koncích pásu se nacházejí skryté pružinové desky z oceli, díky kterým lze snadno zavěsit na ramena. Tento model je k dispozici v několika montážních šířkách: 10, 12, 14, 16, 18 mm. Délka pásku v posledních dvou je 110 + 70 mm a v užších - 105 + 65 mm. Model nepatří do kategorie vodotěsné.
 • Hirsch Calf. Tenký pásek, který je vyroben z texturované kůže bez švu. Jedná se o jeden z nejjednodušších, relativně levných modelů od známého rakouského výrobce. Výrobky v hodnotě 1100 str. má vysokou odolnost proti vlhkosti, hypoalergenní. Materiálem výroby je hrubá texturovaná telecí kůže v černé barvě. Tloušťka popruhu po celé délce je asi 2 mm, příslušenství se nevztahuje na vodotěsné.

Imitace kůže

Pokud jste vlastníkem / majitelem hodinek, například Ardi, Fossil, Breitling nebo jakékoliv jiné značky, pak by byla dobrá volba pásku z umělé kůže. Navenek vypadá jako reprezentativní z přírodního materiálu. Rozdíl spočívá v ceně (je to levnější) a životnosti (tímto indikátorem je nižší než u přírodní kůže). Několik levných modelů přijatelné kvality:

 • Kz12w1-33. Model koženky pro dámské a pánské mechanismy zápěstí, jejichž cena je přibližně 100 p. Šířka je 12x10 mm, barva přezky je bílá. Model má nízkou cenu, dobrou pevnost, relativně jednoduchý design. Neexistují žádné "kudrlinky", pokud jde o design.
 • Mario Notti S07. Model, který má neobvyklý, atraktivní vzhled díky skutečnosti, že povrch napodobuje vzor pythonové kůže. Černá verze je monofonní, šedá a béžová mají malé barevné přechody, tzn. přibližně stejně jako na přírodním materiálu. Tloušťka modelu na špičce je 3, 3 a v případě - 3, 8 mm. Délka polovin bez přezek je 75, 115 mm. Příslušenství je vyrobeno v klasickém provedení bez švu, obložení je vyrobeno z pravé kůže. Za takovou akvizici bude muset zaplatit 1100 str.

Gumový náramek

Náramky-elastické pásky, které jsou často vyrobeny z nerezové oceli, se staly velmi populární. Jedná se o příslušenství hodinek bez spojovacích prostředků, které se v nejnepříznivějším okamžiku nerozepne. Jejich tenké spoje jsou navzájem spojeny pomocí speciálních pružinových desek, díky čemuž je příslušenství nataženo na rameno. Mnoho modelů na trhu má univerzální držák, který je optimální pro instalaci v několika velikostech, včetně těch zvláštních:

 • ZRC Extensible SHELTER 1320882. Leštěný žlutý gumičkový pás složený z jedné řady pravoúhlých článků, které se podobají litým. Vybaven univerzálním držákem pro 12-16 mm, díky kterému je upevněn na hodinky s velikostí mezi ušima 12, 13, 14, 15, 16 mm - tzn. nejen sudé, ale i liché velikosti. Více než 1280 str. Dostanete hypoalergenní příslušenství (bez niklu) s délkou 165, tl. 4, 2 mm. Váží pouze 23 g.
 • ZRC Extensible SHELTER 1340800. Pro 1440 ks. Zakoupíte si leštěný ocelový doplněk z pravoúhlých článků, které jsou upevněny na zápěstí bez upevňovače. Upevnění je vhodné pro mechanismy o velikosti od 14 do 18 mm, včetně lichých velikostí. Délka je 170 a tloušťka je 4, 2 mm. Tvar posledního článku v produktu je rovný - vejde téměř do všech zařízení s výjimkou modelů, které mají výčnělky nebo vybrání v místě připojení.
 • HADLEY ROMA Tapered Expansion MB7296WSQ18-22. Dražší model v hodnotě 2130 p., Který má také univerzální držák - určený pro velikosti 18-22 cm, příslušenství má ocelovou barvu a matný povrch. Design se skládá z reliéfních vazeb, design je navržen ve stylu G-Shock. Délka je 160 a tloušťka je asi 4, 5 mm. Konečný odkaz je vytvořen v přímé formě. Příslušenství lze nastavit na kartáč jiné velikosti. Váží pouze 29 g.

Silikonové modely

Pro hodinky Huawei, Xiaomi, Polar, Tissot a některé další značky najdete odolný a relativně levný vodotěsný pásek ze silikonu. Modely tohoto typu jsou praktické a nenáročné na péči. Díky moderní technologii bylo možné vytvořit unikátní produkty s různými konstrukčními variantami. Silikonová verze je hypoalergenní a pohodlná na nošení díky své lehkosti, pružnosti, měkkosti - vhodná volba pro sportovce. Dobrý nákup může být:

 • KMV S-BR10-06-18. Voděodolný hladký červený silikonový pásek s kontrastní bílou čarou. Spona se širokým jazýčkem z nerezové oceli. Výrobek je navržen ve sportovním klasickém provedení. Liší se flexibilitou, trvanlivostí a odolností vůči ultrafialovým paprskům. Stojí to jen 430 rublů. Délka obou polovin je 75 a 125 mm a tloušťka je asi 4 mm.
 • BOZZA 1109-1322 / 20. Černý silikonový doplněk s perforací a reliéfním vzorem. Je mnohem dražší než analoga - 1080 p. Šířka upevnění o hodinu je 22 mm. Délka obou částí je 80 a 130 mm. Typ uzávěru - bílá přezka. Příslušenství má dobrou odolnost proti vodě. Povlak je matný.

Textilní náramky

Pokud se vám kovové výrobky zdají být masivní a silikon podle vašeho názoru není schopen dát osobnost, pak věnujte pozornost textilním vzorům. Hraní s hustotou, barvou a vazbou nití, výrobci vytvářejí stovky elegantních netkaných výrobků pro každodenní nošení. Časem se nedostanou hrubé a jejich cenové rozpětí je široké. Pokud hledáte část, která se hodí k mechanismům Daniela Wellingtona, Fossila nebo k modelům jiné značky a design bude kombinován s vaší šatní skříní, podívejte se na modely:

 • JAWILLSON N001-2420. Alternativa k některým pryžovým nebo kovovým protějškům stojí 620 r. Nylonový model je vyroben z pevného materiálu bez jakýchkoliv omezení. Popruh si netře rukou, nezpůsobuje alergie, je odolný vůči vlhkosti. Barva je modrá a přezka je bílá ocel. Celková délka je 255 mm s tloušťkou 1, 2 mm.
 • BOZZA 1674-13245 / 20. Módní doplňky jsou také ze saténu. Model od firmy BOZZA (1460 r.) Bude náhradou za protějšky z jiných materiálů. Tkanina je vyrobena ze 100% organické bavlny, zatímco proniká vodou a vzduchem a nestává se, když schne. Podšívka je vyrobena z nubuku - pohodlný, sametový na dotek. Skládá se ze dvou částí - 75 a 115 mm. Barva je modrá (světlá), tloušťka po celé délce je asi 3 mm.

Který náramek si vybrat

Při nákupu náramku pro hodinky, berte v úvahu kritéria: výrobce, materiál, velikost. Rozsah je široký: existují modely s různými obvody, otvory pro přezky, texturu atd. Existují dokonce i série vodotěsných výrobků pro výlety po moři a na jachtě. Při výběru si všimněte, že pro pohodlné nošení mezi řemínkem a rukou by měla být mezera - nejlépe 1 cm. Nezapomeňte, že kromě provedení dekorativní funkce má toto příslušenství i jiné účely - spolehlivé upevnění přístroje s důrazem na styl, chuť.

Výrobce

Při výběru náramku pro hodinky v ročníku, sportu, klasice nebo jiném stylu věnujte pozornost výrobci. Čím více propagované značky, tím lépe a lepší produkty, ale pro značku bude muset přeplatit trochu. Mezi slavné výrobce patří: Hirsch, Di-Modell, Bonetto Cinturini, Casio, Tissot, Longines, Orient, Skagen, Fossil, Diesel a některé další.

Výrobní materiál

Odolný a trvanlivý je kov, ale výrobek vyrobený z tohoto materiálu podléhá korozi. Mosaz je méně trvanlivý, ale odolný vůči korozi. Sportovci si lépe vyberou elastický silikonový pásek, který je také nenákladný. Stav je možné zdůraznit pomocí prezentovatelného koženého výrobku. Plastová verze je vodotěsná, ale snadno se poškrábe - dostupné příslušenství pro ty, kteří hledají něco dočasného. Zajímavou variantou je produkt vyrobený z palladia, telecí kůže s imitací uhlíku, slitin apod.

Kompatibilní s hodinami

Některé náramky pro hodinky jsou vyrobeny speciálně pro některé konkrétní modely zařízení. Tam jsou také univerzální produkty, které jsou vhodné pro různé montáže. Velikost je často i v milimetrech (16, 18, 20 atd.). Tuto hodnotu najdete na zadní straně náramku. Pokud nebyl nalezen popruh vhodné velikosti, můžete výrobek změnit o 1 mm směrem nahoru nebo dolů.

Velikost popruhu / náramku

Ujistěte se, že šířka je o něco větší než šířka zápěstí, protože Snug fit bude nepříjemné. Clearance by měla být minimální. Většina mechanismů zápěstí má očka pro uchycení, takže opatrně změřte vzdálenost mezi nimi pro výběr optimálního nákupu. Délku lze zpravidla upravit, protože je regulován - většina kovových výrobků má k tomu odnímatelné spoje.

Top 10 nejlepších modelů

Než si koupíte náramek pro hodinky, podívejte se na top modely, které jsou nejoblíbenější u zákazníků. Následující tabulka vám pomůže s tímto:

Jméno

Výrobce

Popis

Výrobní materiál

Cena

v rublech

AW-80-1AV

Casio

Živý příklad nejprodávanější a populární značky na světě. Produkt je praktický, spolehlivý a cenově dostupný.

Plast

420

AW-81 (10194983)

Casio

Matný pásek s raženým povrchem. Barva - černá, design - klasická, šířka upevnění - 18 mm. Celková délka - 75-130 mm.

Plast

450

HDD-600C-2 (10162540)

Casio

Popruh je modrý, vyznačuje se praktičností, nízkou cenou.

Polymer

475

Edifice EF-506D (10198325)

Casio

Kovový výrobek vyrobený v Japonsku. Má vynikající spolehlivost, životnost, zpracování.

Ocel

1430

V.60023

Victorinox

Popruh s unikátní vazbou, vyvinutý ve spolupráci s Naimakkou. Spona je analogická s vlečnými padákovými vedeními. Váží 29 g.

Textil (nylon)

5990

CE1008

Fosilní

Originální příslušenství americké výroby pro dámské hodinky, zdobené bílou barvou.

Keramika

3990

Šedá kůže

Paul Hewitt

Kožený výrobek v šedé barvě o šířce 20 mm.

Kůže

3600

1063DW

Daniel Wellington

Modro bílý pásek pro dámské hodinky z kolekce Classic. Odolné, estetické a praktické.

Textil (nylon)

2400

Perlon Blue Rose Gold

Paul Hewitt

Modrý textilní výrobek o šířce 20 mm.

Textilie

2000

1023DW

Daniel Wellington

Příslušenství hnědá (cílová - samice) s dobrými pevnostními vlastnostmi. Vhodné pro hodinky 0900DW, 0901DW, 0906DW, 0908DW, 0920DW od společnosti Daniel Wellington.

Kůže

2900

Video

Recenze

Igor, 38 let

Objednal si náramek z broušené oceli pro hodinky Condor CC-200. Součástí výrobku byly dva páry armatur pro kulaté pouzdro. Spona se snadno uzavře klikem a zajistí se dodatečným sklopným držákem. Nevšiml jsem si žádné minusy.

Anna, 24 let

Koupil jsem hladký vodotěsný pásek z červeného silikonu KMV S-BR10-06-22. Všiml jsem si ceny, pevné ocelové spony, praktičnost, jednoduchost a flexibilitu výrobku. Pohled není reprezentativní, ale pro levné hodinky je docela vhodný jako dočasný nákup.

Zanechte Svůj Komentář