Hubnutí s tancem doma

Anonim

Mnoho dívek následuje štíhlou postavu. Ne každý má čas a peníze na výuku ve speciálních ateliérech a někteří také nemají odvahu. Tanec doma pro hubnutí pomůže vyřešit problém nadváhy. Třídy nevyžadují materiální investice, speciální školení, neberou spoustu volného času. Jak zhubnout, tančit a jaké druhy tanců jsou pro to užitečné?

Výhody hubnutí tanec

Mnoho tanečních pohybů zahrnuje všechny svaly v těle, takže všechny problémové oblasti jsou čerpány nahoru. Další vybavení ve formě simulátorů není nutné, stejně jako odborná úroveň školení. Tanec je cvičení doma pro hubnutí, které přináší radost, povznášející náladu a vitalitu žen. Na video lekce můžete pozvat trenéra (choreografa) nebo cvičit samostatně. Nezoufejte, pokud začátečník nebude schopen provádět některé prvky. Výsledek se objeví nutně, hlavní věc je nenechat všechno v polovině!

Pokud přemýšlíte o tom, jak zhubnout doma, pak je tento způsob účinnější než tanec, je těžké ho najít. Ranní nebo večerní hodiny účtují pozitivní den za celý den. Tanec doma pro hubnutí se nedoporučuje pro ty, kteří mají problémy s páteří nebo sexuálním systémem. Všichni ostatní mohou bezpečně zahájit zápalný trénink, který pomůže obnovit harmonii a povzbudit své duchy.

Jaké druhy tance pomáhají zhubnout

Můžete se pokusit zvládnout jeden z následujících typů činností. Každý z nich účinně eliminuje další libry a dává kladný náboj energie:

  1. Orientální jsou ideální způsob, jak zhubnout. Naučit se tančit břišní tanec je zpřísnit svaly, zbavit se dalších centimetrů v pase, získat silný tisk.
  2. Latinské americké tance (salsa, rumba, samba). Tato volba zahrnuje plynulé rytmické pohyby, které jsou ideální pro hubnutí. Během těchto zápalných cvičení jsou zapojeny všechny svaly. Nejlepší možností pro hubnutí je samba, ale vyžaduje hodně práce.
  3. Zumba pro hubnutí - je to tanec i kardio. Kromě hubnutí, dostanete zdravé srdce a krevní cévy! Výhodou tohoto typu tance je, že se choreografie nebude muset učit, protože je velmi jednoduchá, takže každý bude schopen tančit zumbu.
  4. Hip-hop poskytuje účinné spalování extra kalorií, trénuje vytrvalost, pružnost, simuluje tvar těla. Tyto tance jsou považovány za energeticky nejnáročnější, ale ne každý má rád.
  5. Flamenco posiluje boky, lýtkové svaly, modeluje tvar nohou. V důsledku pravidelného zaměstnání s tímto tancem, budete více ladní, zbavit se tuků na krku, pažích (horní část těla).
  6. Krok - velký tanec k posílení svalů nohou, hýždí. Zvyšuje tón pleti, pomáhá zhubnout, rozvíjí smysl pro rytmus.
  7. Breakdance - dobře strávená energie, ale vyžaduje velkou vytrvalost. Trénink je ideální postavou, rozvíjet pružnost, dávat dobrý fyzický tvar.
  8. Strip-dance nebo strip-plastic je moderní typ tance, který pomáhá nejen zhubnout, ale také získat sebevědomí. Tréninkový program zahrnuje kurzy z gymnastiky, takže vám umožní získat štíhlé, elegantní tělo a silný charakter. Podle recenzí, učení těchto tanců je radost!

Pravidla domácího studia

Můžete začít cvičit doma online video kurzy, ve speciálních školách nebo fitness centrech. V každém případě stojí za to se naučit a následovat několik jednoduchých pravidel. Studijní plocha by měla být prostorná, dobře osvětlená, nejlépe s velkými zrcadly. Musí být odstraněny všechny faktory, které odvádějí pozornost od cvičení (děti, domácí zvířata, cizí předměty na podlaze atd.). Nastavení by mělo podpořit touhu tančit.

Před třídou je důležité připravit speciální obuv a oblečení. Měla by mít dívku ráda, aby motivovala další aktivity. Počet tréninků i čas tréninku je vybrán individuálně. Doporučuje se cvičit 3x týdně po dobu 120 minut (nebo 5krát po dobu 60 minut). Na konci tréninku musí být svaly nataženy (toto pravidlo by nemělo být opomíjeno).

Stejně důležitá je správná volba hudební lekce. Ruská nebo zahraniční píseň, která vás bude inspirovat více? Vše záleží na individuálních preferencích. Experimentujte s tím, že vyzvednete stopy sami. Někdy i unavení lidé bez síly a nálady, pod dobrou rytmickou melodií, pociťují nárůst síly a zlepšení nálady. Navíc si můžete pamatovat osvěžující nápoje, jako je zelený čaj, ženšenový odvar.

Chytání s tancem doma pro hubnutí, normalizovat dietu. Vyberte si užitečné produkty, které použijete jako „palivo pro tělo“. Doporučuje se jíst 1, 5-2 hodiny před začátkem tance a po nich ne dříve než 30 minut. Je optimální dodržovat proteinovou dietu nebo zahrnout do stravy více masa, vajec, luštěnin (kromě nezdravé potraviny). Není třeba zoufalství v nepřítomnosti úspěchu v raných fázích, protože třídy by vám měly přinést jen radost!

Naučte se další způsoby, jak se naučit tančit, aniž byste opustili domov.

Video tutoriály pro začátečníky

Bude velmi těžké naučit se tančit doma, bez přítomnosti a výuky choreografa. Online video lekce s profesionály vám pomohou rozhodnout o stylu tance, naučit se pohyby. Níže je několik videí pro začátečníky, kteří vám odhalí nějaké tajemství dovedností. Po sledování budete určitě chtít začít třídy hned!

Břišní tanec

Aerobik pro hubnutí doma

Zhubnout při tanci s fitness instruktorem