Jak zhubnout pomocí aktivního uhlí: recepty a recenze

Vaše způsoby, jak zhubnout, jsou vyčerpány a nyní chcete zhubnout pomocí aktivního uhlí? Pak se k nám připojíme, dnes budeme jen třídit tento způsob hubnutí.

Otázky týkající se stravy a nadváhy jsou nejoblíbenějším tématem dívek a žen 21. století. Čím méně úsilí potřebujete, tím populárnější je metoda hubnutí. Zde je jedna z těchto otázek - "jak zhubnout pomocí aktivního uhlí?". Jedná se o velmi kontroverzní metodu, která zahrnuje mírný úbytek na váze, ale její nesprávné použití je spojeno s problémy s imunitním systémem. Podívejme se, jaké zásady jsou základem tohoto způsobu hubnutí a zda to opravdu "funguje".

Je možné zhubnout s jedním aktivním uhlím


Když už mluvíme o uhlí dieta, většina internetových zdrojů naznačují absenci jakéhokoli druhu stravy. Ženy, které tímto způsobem ztratily váhu, píšou o svých rychlých výsledcích a neuvěřitelných počtech klesajících kilogramů. Jako by ztráta hmotnosti takovým způsobem může snadno dovolit zbavit se kil, ležet na gauči, jíst koláče a jíst uhlí. A jejich nadváha se doslova odpaří z těla zázračným způsobem.

Nejvíce otravná věc na hubnutí na tomto kole je, že to někdo věří. Ve skutečnosti je hubnutí s aktivním uhlím možné pouze v kombinaci s dny nalačno nebo speciální dietou.

Dalším kamenem v zahradě pro dietu uhlí je mýtická neškodnost této metody. Uhlí je účinným prostředkem pro otravu různých druhů. Dokonale odstraňuje toxiny z těla. A mnozí z těchto předsudků věří, že tento způsob hubnutí je pro tělo naprosto neškodný.

Stop! Zde chybí důležitý okamžik - při použití léku se z těla odstraní nejen negativní látky, ale i užitečné stopové prvky spolu s nimi. Výsledkem je zvýšení zátěže imunitního systému a bez řádných opatření se tělo může stát bolestným stavem. A pokud se domníváte, že při užívání léku po dobu delší než 10 dní, tělo vyvíjí zánět střevních stěn a žaludku - jejich nekontrolované užívání představuje vážné ohrožení lidského zdraví.

Mnohé ženy navíc zapomínají na existující kontraindikace, například s peptickým vředem, kolitidou, krvácením do žaludku, onemocněním jater a podobně. Kromě toho má aktivní uhlí vedlejší účinky ve formě poruch stolice, problémů s absorpcí vitamínů a hormonů. Proto tyto černé pilulky nezneužívejte.

Recenze a názory na hubnutí s uhlím

Tenčí ženy říkají, že konzumací uhlí na jeden týden se snadno zbavíte 4-5 kg ​​váhy. Některé dámy zvednou tyč na 20 kg. Pokud vezmeme v úvahu výše uvedené informace, tento výsledek lze dosáhnout pouze pomocí půstu nebo těžkého průjmu, což je nepravděpodobné, že by oslovilo vaše tělo. Ale obvykle na stránkách o stravě jsou tyto momenty vynechány.

Názor odborníků na toto téma je také jednoznačný a velmi kategorický. Nemůžete použít drogy "koně" dávky, prostě proto, že blog hvězdy je napsán o zázrak uhlí. I se vší úctou k osobě Alla Borisovna Pugacheva, dnes vytvořit webové stránky s názvem některé známé osobnosti, každý si může dovolit. A můžete na to psát, cokoliv. Pouze věřit, že takové falešné myšlenky stojí za to.

A přesto, pokud používáte lék v mírných dávkách, kombinovat to s jakýmkoliv druhem šetřící diety - je naprosto realistické zhubnout. Trvání příjmu uhlí by však mělo být krátkodobé a pouze za účelem čištění střev. Dále může šetřit strava pokračovat, ale bez užívání léku.

Jak zhubnout

Zde jsou některé skutečné způsoby, jak zhubnout s uhlím, což může skutečně vést k požadovanému výsledku, pokud je použijete moudře.

3denní dieta + aktivní uhlí

Odborníci na výživu se shodují na tom, že v tomto případě je lepší užívat 3-denní diety složené z produktů, které zvyšují motilitu peristaltiky. K těmto produktům je třeba přidat 1 tabletu uhlí pro každé jídlo. Potřebují pít 30 minut před jídlem. Opakování této metody hubnutí se doporučuje nejméně 2-3 týdny (v závislosti na zdravotním stavu).

Normální jídlo + uhlí

Tato metoda má národní původ a její účinnost nebyla prokázána. Než si takový kurz přidělíte, je vhodné se poradit se svým lékařem. V každém případě, s pomocí takové stravy nebudete hubnout příliš mnoho. Užívejte 2 tablety 1 hodinu před snídaní, to znamená nalačno. Kurz by neměl trvat déle než 10 dnů. Vedlejším účinkem je průjem. Na jedné straně očistí tělo toxinů. Ale s těžkým průjmem, který způsobuje nepohodlí - odmítnout vzít černé pilulky.

Těžké hladovění

Zde musíte zcela opustit jídlo, a jen pít vodu, zatímco drží uhlí. Ale každý rozumný člověk, nehledě na odborníky a vědce, vám řekne, že taková strava ochromí vaše tělo. Nezvratné následky takového hladovění jsou možné, zejména pokud je vykonáváte déle než 3 dny.

Vysoce účinná 3denní dieta

První den pijete jen kefír. Před použitím kefíru za 30 minut vezměte 1 tabletu uhlí, opláchněte vodou. Pokud je obtížné sedět na jednom kefíru, přidejte vařené nebo pečené brambory.

Druhý den - jablka. Můžete si vzít jakékoliv odrůdy, ale pokud máte peptický vřed, neměli byste jíst kyselé ovoce. Pro gastritidu se vyhněte sladkým jablkům. Pokud máte problémy s ledvinami - ovoce by mělo být pečené. Vezměte pilulku podle stejných pokynů.

Třetí den je zelenina. Pro nejsilnější účinek je lepší zvolit jednu zeleninu a používat ji jen celý den. Pokud je to pro vás obtížné, připravte salát nebo dušenou zeleninu. Nezapomeňte pít uhlí 30 minut před jídlem.

Pozor! Žádné koření, zejména vyloučit sůl a pepř - silně stimulují chuť k jídlu.

Co dělat po dietě ušetřit hmotnost


K uhelné dietě nebo půstům nalačno neměly negativní důsledky, udělejte si dvojtýdenní přestávku mezi kurzy. Neberte uhlí déle než 10 dní! I když jste velmi snadno snášet dietu. Na konci kurzu pijte vitamíny, aby se obnovil imunitní systém.

Po jakékoliv dietě, dramaticky snížit množství soli a pepře spotřebované. Preferujte přírodní nízkotučné výrobky, snižte pečivo a sladkosti. Hrát sport, tanec nebo jógu. Pokud ztratíte váhu o více než 3-5 kg, je poprvé lepší jít do bazénu, aby se kůže v tónu.

V každém případě zneužívání stravy nestojí za to. Ale hrát sport, a ne přejídat - to je jistý způsob, jak z problému spojené s nadváhou. Být zdravý, štíhlý a krásný!

V tomto videu můžete pomocí aktivního uhlí zjistit celou pravdu o hubnutí.

Zanechte Svůj Komentář