Tajemství celebrit show business: jak hvězdy zhubnout, fotky před a po

Když se podíváme na bezvadné postavy umělců, zpěváků a dalších hvězd show businessu na jejich monitorech, nevědomky se ptáme: „Jak hvězdy zhubnou?“. Na této straně obrazovky, můžete také účinně zbavit nadváhy, hlavní věc je znát hvězdy tajemství. Mnohé z těchto hvězd nedělají tajemství jejich hubnutí, protože jejich ideální typ je založen na enormní práci na sobě, na intenzivních trénincích pod vedením trenéra a přísných dietních omezeních vyvinutých odborníky na výživu pro individuální vlastnosti těla.

Jak hvězdy ztratily váhu

Celebrity na televizních obrazovkách jsou často přeměněny mimo poznání, hvězdy zhubnou o desítky kilogramů. Někdy ve videu a fotkách hvězd cítíte ruku plastického chirurga nebo stylistky, ale častěji - tvrdou práci na sobě. Herečky, zpěváci si najdou cestu k dokonalé kráse, neskrývají ji před svými fanoušky. Mnoho žen chce vědět, jak hvězdy ztratily váhu, aby následovaly jejich příklad. Základem jakékoli štíhlé postavy - dietní výživy, a dokonce i fyzické námahy.

Alla Pugacheva

O tom, jak Pugacheva ztratil váhu, bylo zvědavé naučit se každému obyvateli naší země. Triumfální ztráta hmotnosti 15-20 kg hvězdy strach stovky tisíc žen, kteří také chtěli zachránit své tělo před nadváhu. O lidovém zpěvákovi bylo mnoho pověstí. Ona byla připočítána s dietou okurky, hubnutí s aktivním uhlím, pohanka a dokonce 25-rámcové kódování. Ve skutečnosti, Prima Donna začala ztrácet váhu mnohem více prozaicky: dieta vyvinutá odborníkem na výživu s ohledem na vlastnosti těla, liposukce některých částí těla a kosmetické úpravy.

Laysan Utyasheva

Další celebritou, která díky práci na sobě zůstává tenká, je gymnastická hvězda Laysan Utyasheva. Dokonce i malý přírůstek hmotnosti je pro tuto krásu neodpustitelný, nucen zhubnout každým pohybem šipky doprava. V srdci jeho úspěchu Laysan klade pozitivní postoj. Zeštíhlující hvězdy a nejen úspěšné, když milujete své tělo a snažíte se ho vylepšit. Taková motivace a nedostatek komplexů jsou nezbytné pro dobrý výsledek.

Po správné motivaci zhubnout, postupně odstranit ze stravy škodlivé produkty: smažené a mastné. Pára, jíst zeleninu a ovoce syrové. Asi 50% denní stravy by mělo být bílkovin: kuře, ryby, mořské plody. Sýr, tvaroh, jogurt a kefír jsou povinnými obyvateli denního vyváženého menu. Vzdát se alkoholu, sladkostí, dezertů, vypít spoustu čisté vody. Dieta Laysan Utyasheva znamená povinné sporty. Gymnastka vyvinula speciální tréninkový systém pro krásu a harmonii vašeho těla.

Irina Dubtsová

Ruská celebrity Irina Dubtsová objevila svá tajemství štíhlosti. Hlavním faktorem, na kterém závisí úspěch, je denní kontrola hmotnosti. Musíte denně zhubnout. Výživový program pro hvězdu tvořil celý tým odborníků na výživu, jídla jsou naplánována na hodinu, až na gram. Na cukrovinky, mouku se vztahují přísná omezení. Ve stravě zcela chybí. Chcete-li zhubnout, hvězda pije hodně vody bez plynu, zelený čaj. Zpěvák dodržuje následující zásady výživy:

 • odmítnutí rychlého občerstvení, výrobků s konzervačními látkami, jiných nepřirozených přísad;
 • pravidelné vyloučení cukru na týden;
 • porce by měla být přibližně o velikosti pěsti - ať už jde o zelí nebo vařené maso;
 • večeře by neměla být delší než 18 hodin (kromě kefíru);
 • vody denně musíte vypít alespoň 2 litry.

Penelope Cruz

Populární hvězda Penelope Cruise má svou vlastní metodu hubnutí. Podle metody krásy obsahuje nízkokalorická dieta 50% sacharidů, 30% tuku a 20% bílkovin. Fyzická aktivita je doplněk stravy: fitness, běh, plavání. V procesu hubnutí můžete pít vodu bez plynu, přírodní šťávy. Pokud chcete zhubnout, nezapomeňte na mléčné výrobky: tvaroh, kefír, přidejte do stravy. Přibližná nabídka vypadá takto:

 1. Snídaně: ovocný salát (ovoce, bobule).
 2. Oběd: vařené kuře, hovězí nebo krůtí maso - 150 g, zeleninový salát s olivovým olejem.
 3. Dušená nebo pečená zelenina, jablko.

Beyoncé

Po těhotenství mají hvězdné osobnosti stejné vážné váhové problémy jako většina obyčejných lidí. Tento problém ovlivnil Beyoncé, nejslavnější hvězdu, herečku a zpěvačku. Trvalo to jen 4 měsíce, než dalších 27 kg „uteklo“ z krásného těla. Hvězda dosáhla výsledku se svým výživným Markem Borgesem. Jeden z jeho tajemství účinně zhubnout je 22-denní vegetariánská strava. Veškeré ryby, maso, mořské plody, med, vejce a další živočišné produkty jsou ze stravy odstraněny. Přibližné menu během diety:

 • ráno - ovesné vločky s rozinkami, šálek vody s citronem;
 • svačiny - jablka;
 • odpoledne - čočková polévka;
 • svačina;
 • ve večerních hodinách - vařená zelenina.

Video: jak hvězdy ruské show business zhubnout

Fotky hvězd před a po hubnutí

Zanechte Svůj Komentář