Dieta na spalování tuků

Moderní problém kila navíc se změnil z menšího faktoru na globální katastrofu - třetina světové populace trpí nadváhou. Změnou vlastních návyků a stravovacích návyků se obézní lidé úspěšně vyrovnávají s obezitou. Super tuk spalování dieta je krátkodobý nutriční systém, který zahrnuje jíst potraviny s důrazem na bílkoviny a vlákniny. Z uhlohydrátů - hlavních zdrojů glukózy v těle - s tímto energetickým systémem bude třeba upustit.

Druhy stravy na spalování tuků

Strava je založena na principu spalování tuků v těle kvůli nedostatku energie sacharidů. V jejich úplné nepřítomnosti, energie je dodávána přes proces volal ketoacidosis, stav ve kterém bílkovině je chráněn štěpením tuku. Prodloužená ketóza je nebezpečná pro člověka, takže nabídka spalování tuků obsahuje malá množství zdravých sacharidů a doba trvání stravy je 7 dní.

Metoda výživy pro spalování tuků odkazuje na počet "carbo diét", což naznačuje významné snížení (až na 125-200 g denně) prospěšných sacharidů a úplné odmítnutí:

 • cukr;
 • škrobnatá zelenina;
 • Pekařské výrobky;
 • cukrovinky;
 • polotovary, klobásy.

Pro muže

Přítomnost automobilů, upravený život s minimální spotřebou energie - příjemné bonusy úspěšného muže. Úskalí „dobrého“ života jsou hypodynamie a rychlý nárůst tělesné hmotnosti. Tuk-spalování low-sacharidy, low-kalorií dieta je skvělá volba pro zpřísnění klesající formy, jak se zbavit kil. Při této metodě výživy by měl být kladen důraz na:

 1. Výrobky pro spalování tuků: ryby, tvaroh, vejce, zelenina, ovoce.
 2. Důležitým prvkem této stravy je voda, která podporuje eliminaci ketolátek, toxinů.
 3. Snídaně a večeře by měly zahrnovat bílkoviny a vlákniny, k obědu můžete přidat sacharidy do stravy (ne více než 200 g).

Hořící břišní tuk

Omezení přísunu sacharidů s rychlou absorpcí pomůže účinně se zbavit tukové vrstvy na břiše a stehnech. Procesy výměny půjdou mnohem rychleji, pokud do dietního spalování tuků zahrnete ovoce - grapefruit, ananas, pomeranč. Sklenka čerstvé šťávy hodinu před snídaní začne procesy štěpení tuku, doplnění zásob vitamínů v těle. Dieta s účinkem spalování tuků v pásové zóně zahrnuje konzumaci prvních pokrmů vařených v zeleninovém vývaru.

Menu tuk spalování diet pro týden

Základem diety budou vařené, pečené, grilované, dušené, pasivní, proteinové pokrmy. Vyloučit všechny sycené nápoje ze stravy, soli, alkoholu. Týdenní menu je lepší vzít v úvahu alternativní schéma:

 1. Omeleta se zeleninou, kávou. Zeleninová polévka, salát. Grilovaná ryba, čerstvá zelenina, čaj.
 2. Tvarohové koláče, zelený čaj. Dušené kuře, čočka. Salát s mořskými plody.
 3. Jogurt, polovina grapefruitové šťávy. Vývar s vejcem a zelení, kaše. Steak z telecího masa, zeleninový guláš.
 4. Krutony, vejce s měkkým tělem, kousek šunky, káva. Rybí hodgepodge. Parní kotlety, zelenina.
 5. Tvaroh dezert s ovocem, čaj. Polévka s hovězím masem, rajčaty a zelím, salát. Steak z lososa s vařenou zeleninou.
 6. Pohankové kotlety, káva, grapefruitová šťáva. Grilované kuře, brambory (3 ks). Mořské plody, salát.
 7. Smažená vejce s plátky šunky a zeleniny, jogurt. Cibulová polévka, řecký salát. Pike okoun na zeleninový polštář, zelený čaj.

Jak vařit dietní polévku pro spalování tuků

Dieta s tukovou cibulkovou polévkou - jedna z možností pro nízkobarevné potravinářské systémy. Toto jídlo lze jíst během dne jako chuť k jídlu. Kromě stravy, přidejte zeleninu, ovoce, vařené drůbeží maso. Chcete-li "vytvořit" cibule tuk spalování polévka bude potřebovat:

 • cibule - 5 ks;
 • zelí, rajčata, celer - 500 g;
 • Pepř bulharský - 3 perchins;
 • zeleninový vývar - 2 l.

Postup fázového vaření:

 1. Nakrájenou zeleninu vložte do pánve.
 2. Nalijte vývar a přiveďte k varu.
 3. Sezóna s přírodním kořením.
 4. Po 15 minutách je připravena polévka na spalování tuků.

Video: Mayo Clinic Dieta - spalování tuků polévka

Jakákoli strava zahrnuje snížení počtu spotřebovaných kalorií, vyloučení určitých druhů výrobků z denního menu. Krmiva s vysokým obsahem vlákniny, příjem bílkovin a pocit plnosti pro celý den. Zeleninová polévka s cibulí - know-how kliniky Mayo - vám pomůže zhubnout až 8 kg za 7 dní. Zjistěte, jaká jsou doporučení, když sledujete dietu na polévce spalující tuk, sledováním videa.

Recenze o výsledcích hubnutí

Albina, 25 let

Koupil jsem si k mým narozeninám chladné šaty, ale nějak to sedí špatně. Přítelkyně mluvila o dietě s polévkou na spalování tuků a minimem sacharidů. S mým 56 kg jsem chtěl hodit 3 - 4, ale ukázalo se, že je to jen 2! Byl jsem velmi rozrušený. Ale když jsem se snažil na šaty, ukázalo se, že objemy se snížily tam, kde to bylo potřeba - po stranách a dole. To je velmi dobrý způsob, jak rychle zhubnout!

Irina Aleksandrovna, 40 let

Až 30 let profesionálně zabývající se sportovním tancem. Kvůli zranění musela změnit činnost. Sedět v kanceláři u počítače, získal 10 kg. Přestávky na kávu s sladkostí, pozdní večeře se staly zvykem. Rozhodl jsem se zhubnout na dietní stravě, která je spalování tuků a která si dobře pamatuji z doby sportu. Týden zvýšeného tréninku a správné výživy klesla o 6 kg.

Gennadij, 27 let

Více než rok jdu k trenérovi, jak zhubnout a budovat svaly. Mám skvělého instruktora, který pomohl ztratit 12 kg za šest měsíců. Sedět 5 týdnů na carbo dietě. Pak měsíc výživy s omezením kalorií až 2000 kcal / den. Snažím se udržet váhu s neustálým tréninkem síly a týdenní dietou s efektem spalování tuků ne více než jednou za sezónu.

Zanechte Svůj Komentář