Prostředky ke snížení účinnosti - seznam bezpečných tablet, složení a cena

Zvýšená sexuální aktivita je na první pohled výhodnější než nevýhoda. Existují však případy, kdy se tato podmínka stává pro zástupce silnějšího pohlaví skutečným problémem. V takové situaci pomohou pouze speciální léky na snížení účinnosti u mužů, které jsou spolehlivým prostředkem pro kontrolu častých erekcí, vyrovnat se s nadměrným zvýšením libida. Zjistěte, které vzrušení léky jsou považovány za nejbezpečnější a nejúčinnější.

Co je síla

Tento termín označuje schopnost člověka zdravého sexuálního vztahu. Normální potence znamená přítomnost erekce s partnerem během pohlavního styku. Je důležité si uvědomit, že některé intimní problémy mohou vzniknout na pozadí přepracování, nervových šoků a dalších faktorů, které nelze v žádném případě interpretovat jako výsledek patologického procesu vyžadujícího lékařský zásah.

Příčiny zvýšené účinnosti

Většinou muži zažívají tento stav kvůli nadbytku testosteronu. Tento hormon hraje nejpřímější roli v intimním životě každého člena silnějšího pohlaví. Kromě endokrinních poruch, nadměrné sexuální touhy dochází, když jíst potraviny, které zvyšují libido. Ty zahrnují různé druhy masa, mléčné výrobky, ryby, ořechy. Samostatně by mělo být řečeno o mužských komunitách uzavřeného typu. Je tedy známo, že vojáci dostávají drogy, aby snížili účinnost mužů. Podobná praxe existuje v místech zadržení.

Jak snížit potenci

Ve většině případů útoky vášně překonávají aktivní zdravé muže bez ohledu na jejich věk. Tato kategorie lidí kontroluje častou erekci je nejobtížnější. Docela jiná situace nastává, když hlavní příčinou zvýšené účinnosti jsou hormonální poruchy. V tomto případě je předepsána vhodná léčba. Co se týče prvního scénáře, je třeba říci, že častá erekce vyžaduje přezkoumání stravy, aby se z denního menu vyloučily ořechy, tučné maso a mořské plody.

Kupodivu, aby se snížila účinnost, musíte konzumovat více uzeného masa, cukrů, kofeinu, protože nezdravé jídlo zabraňuje produkci testosteronu. Kromě toho, že reagují, že snižuje účinnost u mužů, lékaři často radí pacientům pracovat v tělocvičně několik hodin denně. Zvýšení svalové hmoty pomáhá významně snížit projevy zvýšeného libida.

Prostředek ke snížení účinnosti u mužů

Zástupci silnějšího pohlaví by měli jasně pochopit, že užívání léků, které potlačují časté erekce, by mělo být provedeno pouze po konzultaci s odborníkem. V opačném případě může nekontrolovaný příjem léků ke snížení účinnosti u mužů vést k nejvíce negativním důsledkům. Kromě toho, účinek některých léků má závažné vedlejší účinky, takže by měly být užívány pouze podle pokynů lékaře. Seznam léčiv ke snížení účinnosti je obecně reprezentován následujícími léky:

  1. Hormonální (Ranitidin) - pomáhají zvyšovat produkci prolaktinu - antagonisty testosteronu.
  2. Snížení krevního tlaku (Enalapril) - zabrání vzniku erekce snížením průtoku krve do genitálií.
  3. Antidepresiva (Thioxen, Imizin) - inhibují syntézu mužských hormonů.
  4. Sedativa (Librium, Nozepam) - se vyznačují depresivním účinkem na centrální nervový systém.
  5. Bylinné léky (kapky máty) - způsobují pokles sexuální touhy.

Prášky

Užívání léků se sedativním účinkem je nejbezpečnější způsob regulace sexuální touhy. V souvislosti s použitím těchto prostředků u pacientů dochází k výraznému snížení erektilní funkce. Obecně, sedativa takový jako Librium, Meprotan, Nozepam je předepsán pro muže trpět poruchami nervové soustavy.

Tyto léky nemají závažné vedlejší účinky, proto jsou považovány za léky první linie při řešení problému časté erekce. Kromě toho následující pilulky vzrušení pomáhají účinně bojovat proti příznakům zvýšené účinnosti, jejichž hlavním farmakologickým účinkem je snížení krevního tlaku:

  • Enalapril;
  • Captopril;
  • Methyldopa;
  • Klonidin.

Pokud jde o antidepresiva, mělo by se říci, že tyto léky mají negativní vliv na tělo, proto jsou nežádoucí pro léčbu zvýšené erektilní funkce u mužů. V tomto smyslu je průběh hormonální terapie více benigní metodou snižování libida. Také nezapomeňte, že zvládání vysokých hladin testosteronu účinně pomáhá anabolikům pro sportovce. Lék Famotidin je tedy považován za zcela neškodný pro zdraví.

Brom

Pokud jde o účinky této jedovaté látky na sílu mužů, neexistují vědecky prokázaná fakta. Přesto existuje mezi obyvatelstvem vnímání, že brom je užitečný pro muže trpící zvýšeným libidem. Stojí za to říci, že lékaři zřídka užívají léky s touto látkou v urologické praxi. Odborníci říkají, že vzhledem k obecnému sedativnímu účinku tohoto typu léků nepřímo schopným ovlivnit erektilní funkci.

Přípravky bromu

Tyto léky mají uklidňující účinek na tělo, což jim umožňuje použití k léčbě různých onemocnění. Přípravky bromu jsou předepisovány osobám trpícím příznaky nervových poruch. Kromě toho, tato skupina léků používaných v léčbě trávicího systému, patologie kardiovaskulárního systému. Nejznámějším léčivem obsahujícím brom je Adonis-brom na bázi extraktu adonisu. Tento lék lze užívat s každodenními nápoji.

Jak si vybrat léky, které snižují účinnost

Tuto léčbu může doporučit pouze lékař. Kontaktování specialisty je nezbytné nejen pro zjištění příčin zvýšené účinnosti, ale také pro určení správného průběhu léčby. Po konzultaci s lékařem se můžete zaměřit na jeden z doporučených léků. Léky na snížení účinnosti u mužů by proto měly být zvoleny na základě stupně jejich negativního účinku na tělo, přičemž upřednostňují relativně bezpečná sedativa.

Cena

Cena léku na vzrušení závisí na jeho složení a zemi původu. Pokud jste zvědaví, kde koupit brom pro snížení účinnosti nebo jiné pilulky analogů, nezapomeňte, že každý lék může být levně zakoupen od specializované virtuální lékárny objednáním z katalogu na webových stránkách. Stojí za zmínku, že léky zakoupené v internetovém obchodě často vykazují nízkou kvalitu, takže je lepší koupit si léky od důvěryhodných dodavatelů. Mezitím, v lékárnách v Moskvě, ceny léků z vzrušení jsou následující:

Drog

Cena, rublů

Thiotixen

140

Librium

83

Adonis brom

79

Ranitidin

65

Enalapril

44

Kapky máty

25


Udělej jí křičet pro radost!
Tento lék je řešením všech potenčních problémů.
Další informace!
Zanechte Svůj Komentář