Super dieta pro hubnutí - skutečné výsledky 10 nebo 15 kg minut s menu po dobu jednoho měsíce

Anonim

Velké množství žen po celém světě se snaží najít pro sebe efektivní metodu rychlého hubnutí. Koncept super dieta získává stále větší popularitu - různé způsoby efektivního a rychlého hubnutí. Je možné zhubnout, získat štíhlou siluetu v krátké době, jakou dietu použít pro to, je to bezpečné pro zdraví a které produkty věnovat pozornost při výběru expresní hubnutí?

Co je to super dieta

Jaké jsou hlavní rysy "extrémní" hubnutí, jaké jsou hlavní rozdíly v super dietě pro hubnutí? Může klesnout o jeden kilogram denně. Tohoto výsledku je dosaženo splněním následujících podmínek:

 1. Denní příjem kalorií je 1000 kcal.
 2. Fragmentace potravin - musíte jíst v malých porcích každé dvě až tři hodiny.
 3. Dieta sestávající z jednoho produktu na spalování tuků - na dietu trvající tři až sedm dní.
 4. Dieta složená z nejrůznějších potravin s nízkým obsahem kalorií - pro diety delší než sedm dní.

Super diety

Krátkodobé monodiets, trvající tři, maximálně sedm dní, bude poskytovat super rychlé hubnutí pro hubnutí ženy. Mrkev třídenní mono-diet je široce populární - na salát ze strouhané mrkve. Zelí dieta je navržena na pět dní, menu se skládá z nízkokalorických jídel ze syrového a vařeného zelí. Dobrá volba je také sedmidenní monodiet na vařené pohanky. S pomocí těchto produktů spalování tuků po nejkratší dobu se můžete zbavit pěti nebo sedmi kilo navíc, v závislosti na individuálních vlastnostech vašeho těla.

Super efektivní dieta

Kromě krátkodobé mono-diety, použít super efektivní diety, to znamená ty, přes které můžete ztratit co nejvíce kilogramů, jak je to možné. Toto je jeden komplex mono-diety na různých tucích-spalování jídla, nebo nejrozmanitější a současně nízkokalorická dieta. V deseti až patnácti dnech můžete ztratit až 12 kg. Nezapomeňte, že taková dieta - to je stresující pro vaše tělo. Ujistěte se, že jít na konzultaci s odborníkem a zhubnout pod dohledem příslušného lékaře.

Super dieta pro účinné spalování tuků

Zajištění účinného spalování tuků je dosaženo přísným omezením sacharidů konzumovaných s jídlem. Strava na spalování tuků na týden je tedy dietou s vážně omezenou nebo zcela vyloučenou konzumací rychlých sacharidů. Například sedmidenní mrkevní monodiet. Mrkev jsou produkty s negativním obsahem kalorií - tělo potřebuje více energie, aby strávilo pokrmy ze syrové mrkve, než jim přinese do těla.

Dieta 15 kg za měsíc

Dlouhodobý je měsíc, takže strava a dieta by měla být vybrána pečlivě a pečlivě. Doporučuje se požádat o radu odborníka na výživu. V centru nabídky:

 • zelenina, ovoce, čerstvé zelené;
 • mléčné výrobky, tvrdé sýry, vejce, mléko;
 • kuřecí maso, ryby, hovězí maso;
 • obilniny (kaše) a luštěniny, nekvašený chléb;
 • sušené ovoce (sušené švestky, sušené meruňky), bobule, čerstvé šťávy.

Super dieta za měsíc zahrnuje vaření jednoduchých pokrmů ze tří nebo čtyř přírodních surovin, s minimálním tepelným zpracováním výrobků (například, nemůžete vařit, a péct brambory). Vyloučeno je přidání soli, cukru, koření a oleje. Je nutné jíst alespoň šestkrát denně, v malých porcích. Nezapomeňte vyloučit z použití sycené sladké nápoje, alkohol, smažené a uzené pokrmy. Základ stravy - zeleninové saláty, tvaroh a jogurt, cereálie.

Nejlepší dieta pro hubnutí 10 kg

Existuje několik možností, jak ztratit v relativně krátké době až deset kilogramů nadváhy. Nejlepší diety pro tento týden:

 • kefir;
 • na dušené pohanky;
 • zelí;
 • Žebřík;
 • na ovesných vločkách;
 • Bez čínské soli;
 • dieta pro modely.

Hlavní pravidla všech těchto metod hubnutí, dodržování, která umožní dosažení plánovaného výsledku, jsou:

 1. Spotřeba tekutin v množství 2-2, 5 litrů denně.
 2. Nejčastější jídla.
 3. Poslední vstup - minimálně tři až čtyři hodiny před spaním.
 4. Udržet aktivní životní styl.

Pohanka dieta po dobu 7 dnů efektivní

Relativně snadná volba pro rychlé hubnutí je pohanková dieta pro rychlý úbytek hmotnosti po dobu 7 dnů. Mezi jeho výhody patří:

 1. Pokud nechcete vařit, a dušená pohanka, kalorický obsah 100 g tohoto výrobku není větší než 100 kcal. To znamená, že takto připravenou pohanku můžete jíst téměř v jakémkoliv množství a necítíte hlad.
 2. Proces aktivního spalování tuků s pohankou na hubnutí začíná přibližně třetí den, tj. Do sedmého dne diety dosáhnete působivých výsledků.
 3. Pohanka může být dušená na vodě i kefíru.

Způsob vaření dušené pohanky:

 1. Třídit a opláchnout obilovin.
 2. Nalijte vroucí vodu, studenou vodu nebo kefír v poměru jedna (pohanka) na dvě (tekuté); pro kefír - jeden k jednomu.
 3. Nechá se přes noc při teplotě místnosti.

Sedmidenní hubnutí na pohanky vám umožní ztratit až sedm liber. Je nutné ji důsledně opouštět, vstupovat do menu ráno a večer takové produkty jako vejce nebo nízkotučné šunky na snídani, rajčatový salát a kuřecí vývar na večeři. V případě, že je obzvláště obtížné udržet tuto dietu, můžete jíst lžičku medu nebo vypít sklenici medové vody, aby se doplnila bilance glukózy.

Zelí dieta pro hubnutí

Zbavit se osmi liber navíc za deset dní pomůže kapustové dietě. Během ní můžete využít jakékoliv zelí - Brusel, barvu, kedlubnu a bílé zelí. Existují možnosti hubnutí zelí. Sůl a cukr jsou zcela vyloučeny ze stravy, vejce, libové maso, ovoce a ostatní zelenina jsou přípustné. V nabídce jsou vždy zeleninové saláty a zelné polévky. Pijte více tekutin a pečlivě sledujte svůj stav. Použijte následující recept na polévku na spalování karfiolu:

Složky:

 • květák - 400 g;
 • bílé zelí - 300 g;
 • stonky celeru - 7 ks;
 • mrkev - 2 ks;
 • cibule - 1 ks;
 • citronová šťáva - 15 g.

Metoda přípravy:

 1. Rozdělte květák na květenství.
 2. Umyjte zeleninu, jemně nakrájejte zelí, cibuli, mrkev a celer.
 3. Dejte všechno do hrnce s hustým dnem, vařte zeleninu až do vaření.
 4. Přidejte citrónovou šťávu, vše rozšlehejte mixérem.

Super Diet Ladder

Zhubnout o osm kilogramů za pouhých pět dní pomůže slavný dietní žebřík. Dieta ve dnech úbytku hmotnosti na zelí je následující:

 • První den - 1 kilogram jablek.
 • Druhý den - 1 litr kefíru a 500 gramů nízkotučného tvarohu.
 • Třetí den - 300 g rozinek, 2 lžíce medu, kompot ze sušeného ovoce bez cukru.
 • Čtvrtý den - 500 g vařeného filé z drůbežího masa.
 • Pátý den - 200 g ovesných vloček vařených ve vodě, ovoce s výjimkou banánů a hroznů.

Kefirová dieta 10 dní 10 kg

Vysoce účinná kefírová dieta pro hubnutí. Základem výživy je kefír, jeden a půl litru denně, obsah tuku - ne více než 2, 5%. Jeden den z deseti, nejlépe o víkendu, by měl být vyložen, to znamená, že nic není. V ostatních dnech se k dávce střídavě přidává nízkotučný tvaroh - 400 g, vařené filety z drůbežího masa - 500 g, ovoce (kromě banánů, hroznů a melounů) - 500 g, čerstvá zelenina: okurky, zelí, mrkev - 500 g. menu můžete ztratit až 10 kg za deset dní.

Čínská dieta bez soli

Úplná eliminace soli z potravy dala název dalšímu populárnímu způsobu hubnutí. Dieta bez soli je určena na dva týdny, ztratíte osm až deset kilogramů. V centru nabídky:

 1. Nejlehčí snídaně je černá neslazená káva / zelený čaj s plátkem obilného chleba.
 2. Oběd - salát z čerstvé zeleniny (mrkev, zelí).
 3. Večeře - vařené filety z drůbežího masa / hovězího masa / ryby vařené v páře.

Všechny druhy ovoce, čerstvě vymačkané ovocné a zeleninové šťávy jsou povoleny. Plně vyloučený cukr, mouky a cereální pokrmy, uzené a smažené. Možná použití malých množství sušeného ovoce a medu. Maximální množství vody spotřebované za den je dva litry. Dieta odkazuje na extrémní, vzhledem k nízkému obsahu sacharidů v konzumovaných potravinách, takže pozorně sledujte svůj stav.

Kontraindikace

Extrémní hubnutí může nepříznivě ovlivnit vaše zdraví, protože to znamená tvrdou dietu. Mějte na paměti, a nezačínejte dietu bez konzultace s odborníkem a zkoumání stavu všech systémů ve vašem těle. Kontraindikace:

 • chronická onemocnění gastrointestinálního traktu, ledvin, jater;
 • problémy s tlakem;
 • onemocnění nervového systému;
 • jakékoli hormonální poruchy a poruchy.

Expresní dieta je vážným stresem i pro zcela zdravé tělo. Mějte to na paměti, nezapomeňte pít potřebné množství tekutiny, a okamžitě vyhledat pomoc lékařů v případě prudkého zhoršení zdraví. Nenechte se zapojit do stravy, je lepší s pomocí odborníka na výživu vyvážit denní dietu a začít sledovat denní režim a životní styl.

Video o účinných dietách pro hubnutí

Sledujte tři krátká videa na tři populární super diety, které vám umožní ztratit asi pět kilo za pět až sedm dní. Dozvíte se o hlavních prospěšných vlastnostech potravin, které snižují hmotnost tuků, o opatřeních na hubnutí, o základních pravidlech pro účinné hubnutí, cestách mimo extrémní diety a dalších důležitých informacích o těchto dietách.

Super dieta po dobu 5 dnů

Dieta pro ovesné vločky pro hubnutí 10 kg

Dietní modely po dobu 3 dnů

Recenze

Alexandra, 26 let

Netrpím nadváhou, ale někdy používám diety, abych se zbavil následků přejídání nebo čištění střev, například po prázdninách. Miluju sedět na kefíru a pohanky - to mi bez obtíží dává. Po třech dnech lehké výživy cítím v těle vlnu síly a lehkosti.

Olga, 34 let

Po porodu zhubla pomocí diety bez soli. S výsledky jsem byl spokojen - během prvních dvou týdnů jsem po třech měsících opakoval - osm dvanáct. Dieta byla neskutečná, momenty byly těžké dodržovat takovou dietu, ale podařilo se jí vydržet a nedat si ústupky. Ale poté, co se hmotnost nevrátila, myslím, že nejdůležitější výhodou této stravy.